пʼятниця, 9 червня 2017 р.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!


  Ось і промайнув 2015/2016 навчальний рік. Чим він запам’ятається для освітян Гайворонщини? Пам'ятаємо в першу чергу яскраві миттєвості. В цьому році наші учні вибороли 11 призових місць на обласних олімпіадах, це – на 5 менше ніж у минулому році. Прикро… Але враховуючи, що наші учні поїхали не на всі олімпіади, то маємо непоганий результат. Слід зазначити, що в цьому році ми вперше за останні 5 років зайняли призові місця в обласній олімпіаді з хімії. За підсумками олімпіад маємо одне перше місце з історії (Камінська Вероніка, вчитель Поліщук В.В., НВК "Гайворонська гімназія-ЗШ І-ІІІ ступенів № 5").
Вже традиційно, наші учні є активними учасниками обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. В цьому році члени Гайворонської філії МАН з гідністю захистили честь нашого району, виборовши  11 призових місць та 5 дипломів за найкращий захист науково-дослідницьких робіт. Одна учениця зайняла І місце в області та ІІІ – на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту (Сотник Олеся, вчитель Володарська О.А., Заваллівська школа-інтернат).
Прославив наш край і учень ЗШ І-ІІІ ступенів с.Хащувате Лопушанський Олексій, зайнявши ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі імені Т. Шевченка.
Плідно попрацював у 2015/2016 н.р. Гайворонський районний центр дитячої та юнацької творчості, вихованці якого вибороли 12 призових місць в обласних конкурсах. Члени ракетомодельного гуртка були першими в області та зайняли ІV місце на Всеукраїнських змаганнях (Матієнко Василь та  Мартиненко Олександр, учні НВК "Гайворонська гімназія-ЗШ І-ІІІ ступенів № 5",         Склярук Олександр, керівник гуртка Майданюк О. М.  Вихованці гуртка "Юні друзі природи" Баранюк Софія та Степаненко Ірина, зайняли  ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна –  Україна  (керівник Курнос Ігор Терентійович). Успішно виступили на Всеукраїнському рівні хореографічні колективи. Вихованці колективу "Натхнення" (керівник Смірнова О.М.) стали переможцями Міжнародного фестивалю "Глорія мюзік фест". Вихованці колективу "Данс" (керівник Сердюк І.О.) вибороли гран-прі на Всеукраїнському конкурсі "…", юні танцюристи колективу "Подоляночка" зайняли ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва "Квітнева феєрія".
Педагоги району  не відстають від своїх вихованців. У 2015/2016 н.р. ми мали лауреата обласного конкурсу "Вчитель року-2016", це Матвійчук Ю.І. (Заваллівська школа-інтернат). А Муржак О.В. стала лауреатом І Всеукраїнського Інтерактивного конкурсу "Учитель року-2016" за версією журналу "Колосок". Вчителі беруть участь у конкурсах фахової майстерності.  Так, Лютинська М.О. нагороджена дипломом ІІІ ступеня за перемогу в обласному фестивалі-конкурсі веб-квестів та отримала диплом І ступеня за перемогу в обласному конкурсі "Педагогічна блогосфера". Курнос І.Т. зайняв ІІІ місце на Всеукраїнській педагогічній виставці-конкурсі видавничої продукції з питань позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму.
Наші освітяни брали участь у роботі обласних конференцій "ХІ Хмурівські методичні читання", "Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія", "Шляхи ефективного впровадження новітніх освітніх технологій у навчальних закладах".
За ініціативи Мудрого І.Л. на базі УДПУ імені П.Тичини було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Практика забезпечення професійного самовизначення учнівської молоді в умовах освітнього округу", в якій взяли участь педагоги з Гайворонського району.

Немає коментарів:

Дописати коментар